13
Bal

2018m.04.12d. Mitingas prie Prezidentūros

Balandžio 12 d. vyko Vilnius Bočių bendrijos suorganizuotas mitingas prie Prezidentūros. Buvo puiki diena, gera proga susitikti su bičiuliais, pabendrauti, pasifotografuoti. Atvyko ir kolegos iš Elektrėnų bei Ukmergės. 
Pagrindiniai mitingo keliami reikalavimai buvo pensijų didinimas, Sodros apgynimas nuo II pakopos privačių kaupimo fondų, mokesčių reformos vykdymas. Reikalavimai buvo išsakyti Rezoliucijoje, kurią pasirašėi 6 nevyriausybinių organizacijų vadovai. 

Nuo S. Daukanto aikštės dalyvių eisena Gedimino prospektu patraukė iki Vyriausybės rūmų, kur jau laukė Ministro Pirmininko patarėjas kovos su korupcija ir strateginės komunikacijos klausimais Skirmantas Mallinauskas. 

Mitingą vedė Vilniaus Bočių bendrijos pirmininkė Vilija Tūrienė. Renginyje pasisakė: LPS „Bočiai“ pirmininko pavaduotojas Juozas Timas, Vilniaus bendrijos nariai E. Židonis, Julija Masiuk, P. Butkus, V. Simutis, žodžio paprašęs Sąjūdžio pirmininkas L. Kerosierius, Seimo narys N. Puteikis, Ministro Pirmininko patarėjas Skirmantas Mallinauskas. Pastarasis atsakė į bočių klausimus ir priėmė jam įteiktą mitingo Rezoliuciją. 

Vakare žiniasklaida pranešė, kad pensijų klausimai pirmadienį bus svarstomi vyriausybės posėdyje. Ministras Linas Kukuraitis pažadėjo, kad pensijos bus keliamos visiems, o ypač mažiausiai gaunantiems.  

Buvo džiugu, kad vilniečių iniciatyva visi Lietuvos pagyvenę žmonės sulauks gyvenimo sąlygų pagerėjimo. 

Comments are closed.