28
Vas

LPS „Bočiai“ Vilniaus bendrijos renginys Vyriausybės rūmuose 2018.02.22

2018 m. vasario 22 d. Vyriausybės rūmų Didžiojoje salėje vyko Vilniaus Bočių bendrijos renginys, kuriame dalyvavo apie 450 bendrijos narių ir svečių. Pirma renginio dalis – metinė ataskaitinė konferencija. Bendrijos pirmininkė Vilija Tūrienė pateikė išsamią ataskaitą už nuveiktus darbus 2017 metais, pakomentavo bendrijos biudžetą, šių metų veiklos planus, naujos sveikatinimo ir poilsio stovyklos galimybes Palangoje.

Antroje dalyje – iškilmingas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio minėjimas ir koncertas. Minėjimą pradėjo Vyriausybės vicekancleris Deividas Matulionis: perdavė sveikinimus nuo atostogaujančio Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio. Susirinkusiuosius pasveikino mums giminingos organizacijos Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos (LPŽA) prezidentė Grasilda Makaravičienė, pažadėdama ir ateity veikti sutartinai su bočiais. Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė Rimantė Šalaševičiūtė savo kalboje išreiškė ketinimą bendradarbiauti su bočiais, sprendžiant aktualias senjorų problemas, ir padovanojo puikią Vasario 16-osios litografiją. Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė padėkojo už mūsų veiklą ir įteikė Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio sveikinimą (kurį ir galite čia pamatyti).

Rimos Baškienės misija tuo nesibaigė: į sceną buvo pakviesti garbingiausi 90-čiai bočių jubiliatai bei skyrių pirmininkai ir pavaduotojai – juos Seimo vicepirmininkė pagerbė 100-mečio atminimo medaliais.

Statulėlėmis „Smuiko raktas“ buvo apdovanoti meno kolektyvų, dalyvavusių šventiniame koncerte, vadovai. Su dainomis ir šokiais bei menine saviraiška pasirodė 11 Vilniaus Bočių bendrijos kolektyvų ir 3 svečių ansambliai iš Ukmergės, Druskininkų ir Alytaus miestų. Renginį vainikavo Antakalnio skyriaus choras „Bočiai“ – jų atliekamą dainą „Lietuva brangi“ giedojo visa salė.

Bendrijos pirmininkė padėkojo visiems dalyviams, kurių dėka renginys buvo gražus ir įsimintinas.

Comments are closed.