Šnipiškių skyrius

ŠNIPIŠKIŲ SVEIKUOLĖS

     Šnipiškiečiai kiekvieno mėnesio antrą antradienį renkasi seniūnijos salėje 12val.studijuoti ir suprasti, kad kiekvienas esame savo gyvenimo režisierius, ir tai, kaip jį nugyvename, priklauso tik nuo mūsų pačių.Jau išklausėme  paskaitas: „Natūralus būdas išvengti ligų“, „Organizmo valymas prieššventiniu laikotarpiu“. Su linijiniais šokiais dalyvavome Lietuvos nacionalinėse šokių varžybose-festivalyje „LINEDANCE LT VILNIAUS TAURĖ 2017″kovo 5 d., laimėjome pirmą vietą.
     Gegužės 26-29 dienomis važiuosime į sveikuolių šventę „Sportas visiems“ su linijiniais šokiais ir lengvąja atletika.Pridedame savo veiklos užfiksuotas minutes
Šnipiškių skyriaus pirmininkė Danutė Mankevičienė

Šnipiškių skyriaus projektinė veikla 2016m.

 Būti sveikam, reikalingam, turėti bendraminčių pagal pomėgius,  ištiesti  pagalbos ranką bendraamžiui – tapo natūraliu kiekvieno šnipiškiečio troškimu.

Šnipiškių skyriaus senjorai vadovaujami pirmininkės Danutės  K. Mankevičienės  jau keli metai propoguoja sveiką gyvenimo būdą, vygdo žmonių  sveikatos gerinimui  projektus, ugdo  įkvėpimą  gyventi sveikiau ir linksmiau.

2016 metai –  jau 5-as sezonas kai Vilniaus savivaldybė finansuoja pirmininkės Danutės  K. Mankevičienės parengtus senjorų sveikatos stiprinimui projektus. Projektų veikla yra visapusiška: – senjorai mokosi  taisyklingo  vaikščiojimo su šiaurietiškomis lazdomis, padedant instruktoriams.Moterys renkasi muziką ir judesį. Jos kūną dailina linijiniuose  šokiuose. Judesys ir muzika teigiamai veikia žmogaus emocijas, ypač jei tampa gyvenimo būdu.

Šnipiškių skyriaus pirmininkė          Danutė Mankevičienė

Fotografijos: